სხვა თემებთან ერთად გავრცელებული ჩანაწერების უკანონობაზე ვისაუბრეთ — დოლიძე ქნირშს შეხვდა
თბილისის მერობის კანდიდატი, ანა დოლიძე საქართველოში გერმანიის ელჩს, ჰუბერტ ქნირშს შეხვდა და საქართველოში მიმდინარე მოვლენებზე, მათ შორის, გავრცელებულ ფაილებზე ესაუბრა. ინფორმაციას ამის შესახებ პარტიის პრესსამსახური ავრცელებს.
"შეხვედრის მთავარი თემა იყო ქვეყანაში მიმდინარე საარჩევნო პროცესები, გავრცელებული ფარული ჩანაწერები და ქალთა მონაწილეობა პოლიტიკაში. ბატონი ელჩის მთავარი ინტერესის საგანი იყო ქვეყანაში მიმდინარე საარჩევნო პროცესები და ქალთა მონაწილეობა პოლიტიკაში.
სხვა მნიშვნელოვან თემებთან ერთად, ვისაუბრეთ გავრცელებული ფარული ჩანაწერების უკანონობაზე, ქვეყნის სასამართლო და საგამოძიებო სისტემების პრობლემებსა და მათი რეფორმების ხედვებზე. ასევე განვიხილეთ საარჩევნო პროცესში სხვადასხვა ფორმით ქალი პოლიტიკოსების მიმართ ზეწოლაზე, მათ შორის, სიძულვილით სავსე თავდასხმებზე სოციალურ ქსელებში და ზოგადად ინტერნეტ სივრცეში", — განაცხადა დოლიძემ.