10 მსახიობი, რომელიც ცნობილ როლზე უცნაური მიზეზის გამო დაამტკიცეს
ფოტო: HBO / New Line Cinema
როგორც წესი, გასაუბრების დროს მსახიობები ცდილობენ, რომ თავიანთი პროფესიონალიზმი ბოლომდე აჩვენონ, რათა როლის მიღება შეძლონ. ამისთვის ისინი განსაკუთრებულად ემზადებიან და საათობით ვარჯიშობენ, რათა როლი გაითავისონ.
როგორც ჩანს, ზოგ შემთხვევაში ყველაფერი ასე სწორხაზოვნად არ ხდება. ეს სტატია დაგარწმუნებთ, რომ ზოგ მსახიობს უბრალოდ გაუმართლა და ცნობილ როლზე უცნაური მიზეზის გამო დაამტკიცეს.
1. ჯორჯ ლუკასმა ჰარისონ ფორდი მაშინ აღმოაჩინა, როცა ფრენსის ფორდ კოპოლას დურგალი იყო და მალევე Star Wars-ში როლზე დაამტკიცა
2. სემუელ ელ ჯეკსონი Pulp Fiction-ის გასაუბრების დაწყებამდე ლოურენს ფიშბორნში აერიათ, ამაზე გაბრაზებულმა მსახიობმა კი ბურგერი როლის შესაფერისად შეჭამა და დაამტკიცეს კიდეც
3. ჯეისონ მომოამ რეჟისორის მოსახიბლად ჰაკა შეასრულა და ხალ დროგოს როლი ასე მიიღო
4. Reservoir Dogs-ის გასაუბრებამ ტიმ როთისთვის ცუდად ჩაიარა, თუმცა იმ საღამოს კვენტინ ტარანტინოსთან ერთად პაბში დალია, სცენარი ერთად წაიკითხეს და როლიც მიიღო
ფოტო: Miramax Films
5. რორი მაკკენს დამ არასწორად ამოუბეჭდა პერსონაჟის ტექსტი, რის გამოც მსახიობი განრისხებული შევიდა გასაუბრებაზე და GOT-ის ქოფაკის როლისთვის იდეალური კანდიდატი აღმოჩნდა
6. ჯეიმს მაიკლ ტაილერი Friends-ში როლზე იმიტომ დაამტკიცეს, რომ ყავის აპარატის გამოყენება იცოდა
7. შარლიზ ტერონი ბანკირთან კამათის დროს მისმა მომავალმა აგენტმა შენიშნა და მოგვიანებით Children of the Corn III: Urban Harvest-ში როლზე დაამტკიცა