პირადის გაშუქების არ მეშინია, ერთადერთი, საპირფარეშოში არ გადამიღონ — დეკანოზი შალვა
ვაკის ტაძრის მღვდელმსახურის, დეკანოზ შალვა კეკელიას თქმით, თავად არ ეშინია პირადი ინფორმაციის გასაჯაროების, მთავარია, რომ საპირფარეშოში არ გადაუღონ. დეკანოზის აზრით, საშინელი საქციელია, როცა ადამიანს დაუკითხავად უსმენენ, თუმცა აღნიშნა, რომ ვინც ჩანაწერებს აშუქებს ისიც ისეთივე დამნაშავეა, როგორც ის, ვინც უკანონოდ ახორციელებდა მოსმენას.
"ჩემი პირადი რამის გაშუქების არ მეშინია, ერთადერთი — საპირფარეშოში არ გადამიღონ, საძინებელში არ გადამიღონ და აბანოში არ გადამიღონ. [...] წარმოდგენა არ მაქვს ვინ აკეთებდა, მაგრამ რომ კეთდებოდა ფაქტია და ძალიან ცუდია. ეს იყო ყოველთვის, იქნებოდა ყოველთვის და ამას აანონსებდნენ კიდევაც. [...] ჩემთვის, მაგალითად, ვინც ეს ჩაწერა, ისიც ცუდი ადამიანია, ძალიან ცუდი ადამიანია და მეორე, ვინც ამას აშუქებს და ვინც ამას უშვებს, ესეც საშინელებაა და ძალიან მძიმეა ჩემთვის", — თქვა შალვა კეკელიამ ფორმულასთან.