ევროპული საქართველო რაც უფრო მეტს საუბრობს ენმ-სთან განსხვავებაზე, მით უფრო რთულია გაიგო, რა არის განსხვავება — სამადაშვილი
ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის წევრის, სალომე სამადაშვილის განცხადებით, რაც უფრო მეტს საუბრობს ევროპული საქართველო მათი და ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის განსხვავებებზე, მით უფრო რთულია გაიგო, რა არის განსხვავება. მისივე თქმით, განსხვავება მხოლოდ სააკაშვილის მიმართ დამოკიდებულებაში გამოიხატება. ამის შესახებ მან მთავარი არხის ეთერში ისაუბრა.
"გაემიჯნენ ერთიან ნაციონალურ მოძრაობას, მიხეილ სააკაშვილს, თუმცა ისევ არიან ასოცირებული იმ ხელისუფლებასთან, რომელიც მართავდა ქვეყანას 2012 წლამდე და უწევთ ახლა რაღაც ბუკლეტების დარიგება, სადაც ხსნიან რა განსხვავებაა მათსა და ენმ-ს შორის. რაც უფრო მეტს საუბრობენ ამ განსხვავებებზე, მით უფრო რთულია გაიგო, რა არის განსხვავება გარდა ერთი რამისა, დამოკიდებულებისა მიხეილ სააკაშვილის მიმართ", — განაცხადა სამადაშვილმა.