კომედი არხი და კომედი შოუ ნიკა გვარამიას არხზე გადადის
კომედი შოუ და კომედი არხი ნიკა გვარამიას მთავარ არხზე გადადის. ამის შესახებ On.ge-ს ინფორმაცია ნიკა გვარამიამ დაუდასტურა. მისივე თქმით, კომედი ჯგუფის 35 თანამშრომლიდან მასთან 28 გადავიდა, მათ შორის ვანო ჯავახიშვილი. ისვე აღნიშნავს, რომ დარჩენილებს შორის არის ალეკო მალხაზიშვილიც, თუმცა სხვა გვარებს არ აკონკრეტებს.
ქიბარ ხალვაშის მიერ რუსთავის 2-ის გადაფორმებიდან ერთი თვის თავზე არხიდან გაათავისუფლეს საინფორმაციო სამსახურის უფროსი, ნოდარ მელაძე. ტელეკომპანიის დირექტორის, პაატა სალიას თქმით, შვებულებიდან დაბრუნების შემდეგ კი გაათავისუფლებენ საზოგადოებრივი და პოლიტიკური ტოქ-შოუს მთავარ პროდიუსერს, გიორგი ლაფერაშვილს; პოლიტიკური გადაცემების წამყვანებს, გიორგი გაბუნიასა და ეკა კვესიტაძეს და გასართობი გადაცემის ავტორსა და წამყვანს, ნანუკა ჟორჟოლიანს. სალიამ მათი გათავისუფლების მიზეზად "ინტერესთა კონფლიქტი" და "შიდა ომები" დაასახელა.