SOLO-ს და Mastercard-ის მხარდაჭერით, Oscar and the Wolf-ის ღონისძიება გაიმართება
10 ოქტომბერს, 23:00 საათზე, SOLO-სა და Mastercard-ის მხარდაჭერით და Flitz Collective-ის ორგანიზებით, რესპუბლიკა ივენთ ჰოლში მუსიკალური პროექტი Oscar and the Wolf-ი გაიმართება.
Oscar and the Wolf Max Colombie-ს პროექტია, რომელიც სცენაზე 2023 წელს დაბრუნდა, მათი სინგლი "Warrior“ კი მსოფლიო ჩემპიონატისთვის, ბელგიის ეროვნული საფეხბურთო ნაკრების ჰიმნად იქცა.
Oscar and the Wolf -— Max Colombie-ს პროექტია, ის ხშირად საკუთარ მუსიკას ახასიათებს როგორც "დისნეის მუსიკა მოზარდებისთვის". Max-ის დებიუტი 2014 წელს შედგა, შემდეგ კი ალბომით "Entity", მან ჟანრობრივი საზღვრები დაარღვია, შეუფერხებლად გააერთიანა პოპი, R&B, EDM და ალტერნატიული ელემენტები ერთ უნიკალურ და აღიარებულ ჟღერადობაში.
მსმენელები აღნიშნავენ, რომ Max-ის ლაივ-შოუები მაგნიტურია, რომლის ფარგლებშიც, ვიზუალური ეფექტებისა და დაუფარავი ემოციების შერწყმა ქმნის დაუვიწყარ გამოცდილებას. Max-ის უნარი, ერთდროულად გამოხატოს მელანქოლიაც და ეიფორიაც, კვალდაკვალ მიჰყვება მთელ მის კარიერას — ფოლკისა და დრიმ პოპის ჟღერადობა ჩანს დებიუტურ ალბომში, კლუბური ტონების ალბომში "Infinity" (2017), ხოლო, მზის სხივებით გაჟღენთილი სინთ-პოპის მიმართულება ალბომში "The Shimmer" (2022).
მას ჰყავს ერთგული მსმენელების არმია და გამორჩეული ადგილი აქვს უდიდეს ფესტივალებზე — მათ შორის Pukkelpop-სა და Tomorrowland-ზე. Max-ის გავლენა გასცდა მუსიკალურ სფეროს — ის ქმნიდა საუნდტრეკებს ცნობილი დიზაინერის, Dries Van Noten-ის მოდის ჩვენებებისთვის.
ღონისძიების შესახებ დეტალური ინფორმაციის მისაღებად და ბილეთების შესაძენად ეწვიეთ ვებგვერდს: tkt.ge
SOLO Mastercard World Elite ბარათით გადახდისას, SOLO მომხმარებლები 20%-იანი ფასდაკლებით ისარგებლებენ.