ექსპრეს ლომბარდი ოქროს შეფასებას ზრდის!
ექსპრეს ლომბარდი ოქროს შეფასების ტარიფების უპრეცედენტო ზრდას აცხადებს. აღსანიშნავია, რომ განახლებული, გაზრდილი ტარიფით სარგებლობას შეძლებე,ნ როგორც ახალი მომხმარებლები, ისე არსებული კლიენტები, რომლებსაც უკვე აქვთ აქტიური სალომბარდე სესხი და შეუძლიათ, მარტივად მიიღონ გაზრდილი შეფასებიდან გამომდინარე სხვაობა.
სასწავლო წლის დაწყება, სეზონური განახლება თუ სხვა გაუთვალისწინებელი ხარჯები ხშირად მოითხოვს დამატებით ფინანსურ რესურსს. ექსპრეს ლომბარდის განახლებული ტარიფი მომხმარებელს საშუალებას აძლევს, არ თქვას უარი საკუთარ სურვილებსა და გეგმებზე და საჭირო თანხა მაქსიმალურად ხელსაყრელი პირობით მიიღოს.
“ჩვენ მუდმივად ვაკვირდებით ბაზარზე არსებულ ტენდენციებს და რაც მთავარია, ჩვენი მომხმარებლების საჭიროებებს, სწორედ ამიტომ, გადავწყვიტეთ, ჩვენი მომხმარებლებისთვის კიდევ უფრო ხელსაყრელი პირობები შეგვეთავაზებინა. ჩვენთვის მნიშვნელოვანია, რომ ეს გაუმჯობესებული პირობა ხელმისაწვდომი იყოს ყველასთვის, როგორც ახალი, ისე ჩვენი ერთგული მომხმარებლებისთვის, რომლებსაც ახლა შეუძლიათ, მარტივად მიიღონ გაზრდილი შეფასებიდან გამომდინარე სხვაობა.” — აცხადებენ ექსპრეს ლომბარდში.
განახლებული ტარიფის გარდა, ექსპრეს ლომბარდის მომხმარებლები უცვლელად სარგებლობენ ისეთი უპირატესობებით, როგორებიცაა:
• უსაფრთხო შეფასება: ნივთის დაზიანებისა და გაქლიბვის გარეშე.
• 24/7 ხელმისაწვდომობა: ფილიალების უმეტესობა 24 საათის განმავლობაში მუშაობს.
• მოქნილი გადახდის სისტემა: სარგებლის გადახდა შესაძლებელია ყოველთვიურად ან 3 თვეში ერთხელ.
• კომფორტული და პრივატული გარემო ყველა ფილიალში.
განახლებული ტარიფების დეტალურად ნახვა შესაძლებელია კომპანიის ვებგვერდზე.