8 მსახიობი, რომელმაც თავისი როლის სამახსოვრო ტატუ დაიხატა
ფოტო: Instagram / Youtube
რამდენადაც ფანებს უყვართ ფილმები, სერიალები და მათი გმირები, იმდენად ძვირფასი შეიძლება იყოს ეს ისტორიები იმ ადამიანებისთვისაც, ვინც მათ შექმნაში მიიღო მონაწილეობა.
თავიანთი ცხოვრების მნიშვნელოვანი როლების სამახსოვროდ მსახიობები ხშირად იხატავენ სიმბოლურ ტატუს და ახლა რამდენიმე ასეთ გამორჩეულ მაგალითს წარმოგიდგენთ, რომლებიც, ვინ იცის, იქნებ თქვენი შთაგონებაც გახდეს ახალი ტატუსთვის.
1. Avengers: Infinity War-ისა (უსასრულობის ომი) და Endgame-ის (დასასრული) გადაღების შემდეგ შურისმაძიებლების თავდაპირველმა ექვსმა წევრმა მათი საერთო გზის დასასრული ერთნაირი ტატუების გაკეთებით აღნიშნა
ფოტო: robertdowneyjr / instagram.com
2. Game of Thrones-ის (სამეფო კარის თამაშები) მერვე სეზონის გამოსვლის შემდეგ ემილია კლარკმა იმის მოსაგონრად, რომ დრაკონების დედა იყო, შესაფერისი ტატუც დაიხატა
3. დეინერისს არც სტარკების წარმომადგენელი სოფი ტერნერი ჩამორჩა და თავისი გმირის — სანსას მოსაგონრად ფრაზა "ხროვა გადარჩება" დაიწერა
4. Suicide Squad-ის (თვითმკვლელთა რაზმი) მსახიობებმა ერთმანეთს თავიანთი ხელით წააწერეს რაზმის განზრახ დამახინჯებული ფორმა SKWAD