"მე მინდა მადლობა გადავუხადო პარლამენტის თითოეული წევრს, მართლა მეორე ოჯახი არის და იყო ჩემი. მე მინდა ქართული ოცნების ყველა წევრს, დაწყებული ბატონი ბიძინა ივანიშვილით დამთავრებული ქართული ოცნების რიგით ჯარისკაცამდე, ამ ათიათასობით ადამიანს, ყველას მადლობა გადავუხადო ამ წლებისთვის. ეს მართლა ჩემი მეორე ოჯახი არის და იყო და იქნება. დრო გავა და ალბათ მე ამ ოჯახს დავუბრუნდები, რადგან მეორე ოჯახი შეუძლებელია იყოს ჩემთვის. მადლობა იმ შესაძლებლობისთვის, რომ მე შემეძლება დღეიდან სხვა მიმართულებიდან ვიზრუნო ჩემი ქვეყნის კიდევ უფრო მეტად გაძლიერებაზე
მე მინდა "ქართული ოცნების" ყველა წევრს, დაწყებული ბატონი ბიძინა ივანიშვილით დამთავრებული "ქართული ოცნების" რიგით ჯარისკაცამდე, მადლობა გადავუხადო პარლამენტში გატარებული წლებისთვის. ეს მართლა ჩემი მეორე ოჯახი არის და იყო და იქნება. დრო გავა და ალბათ მე ამ ოჯახს დავუბრუნდები, რადგან მეორე ოჯახი შეუძლებელია იყოს ჩემთვის. მადლობა იმ შესაძლებლობისთვის, რომ მე შემეძლება დღეიდან სხვა მიმართულებიდან ვიზრუნო ჩემი ქვეყნის კიდევ უფრო მეტად გაძლიერებაზე".