ფანტასტიკური ოთხეული: პირველი ნაბიჯები — იხილეთ ახალი პოსტერი
Marvel Studios დიდი ხნის ნანატრი ფილმის — ფანტასტიკური ოთხეული: პირველი ნაბიჯების ახალ პოსტერს ავრცელებს. სუპერგმირების ამბის ნახვა კინოთეატრებში 2025 წლის 25 ივლისიდან იქნება შესაძლებელი.
ფილმის უახლეს ტრეილერში მაყურებელი მარველის ლეგენდარულ ბოროტმოქმედს, გალაქტუსს გაეცნო:
"ფანტასტიკური ოთხეული: პირველი ნაბიჯები 1960-იანი წლებით ინსპირირებული, რეტრო-ფუტურისტული ფილმია, რომელიც მარველის პირველ ოჯახს გვაცნობს: რიდ რიჩარდსი — მისტერ ფანტასტიკური, სიუ სტორმი — უხილავი ქალი, ჯონი სტორმი — ადამიანი ჩირაღდანი და ბენ გრიმი — არსება. ისინი ყველაზე რთული გამოწვევის წინაშე დგანან", ვკითხულობთ ოფიციალურ სინოფსისში. "სამყაროს გადარჩენის ფონზე ოთხეული იძულებულია, იპოვოს ბალანსი გმირობასა და ოჯახურ ურთიერთობებს შორის. მათი ვალია დედამიწა კოსმოსური ღმერთის — გალაქტუსისა და მისი იდუმალი მაცნის, სილვერ სერფერისგან დაიცვას. და თუ გალაქტუსის გეგმა — შთანთქას მთლიანი პლანეტა და ყველა მისი მაცხოვრებელი — საკმარისად ცუდი არ იყო, უცბად ყველაფერი პირადულ ხასიათს იღებს".
ახალი პოსტერი
ვინაა გამოსახული ახალ პოსტერზე?
პოსტერზე წარმოდგენილია ფილმის მთავარი პერსონაჟები: