ჯონი კანიცარო (Jersey Boys) E Street Band-ის გიტარისტ სტივ ვან ზანდტის როლში; ჰარისონ გილბერტსონი სპრინგსტინის მეგობრის, მეტ დელიას როლში და დევიდ კრუმჰოლცი (ოპენჰაიმერი) Columbia Records-ის აღმასრულებელი დირექტორის, ალ ტელერის როლში.
David Krumholtz – Oppenheimer
ფოტო: Pictorial Press Ltd
Deliver Me From Nowhere მუსიკალური ლეგენდის შესახებ გადაღებული უახლესი ბიოგრაფიული ფილმია. აღსანიშნავია ის, რომ ოსკარის დაჯილდოების ცერემონიაზე ისეთი ბიოგრაფიული ფილმები გამოჩნდა, რომლებიც ცნობილი მომღერლებისა თუ მუსიკოსების ცხოვრებას აღწერენ, როგორებიცაა: ბობ დილანი: ყველასთვის უცნობი; ელვისი და ბოჰემიური რაფსოდია. გასულ წელს ტიმოთი შალამე ბობ დილანის როლის შესრულებისთვის საუკეთესო მსახიობის ნომინაციაში იყო ნომინირებული, ხოლო რამი მალეკმა გაიმარჯვა ფრედი მერკურის როლის შესრულებისთვის ფილმში ბოჰემური რაფსოდია. ოსტინ ბატლერმა BAFTA-ს ჯილდო მიიღო ელვის პრესლის როლის შესრულებისთვის ფილმში ელვისი.
Deliver Me From Nowhere Disney-ის 20th Century Studios-ის მიერ არის გადაღებული და მისი პროდიუსერები არიან სკოტ სტუბერი, Gotham Group-ის ელენ გოლდსმით-ვეინი და ერიკ რობინსონი, რომლებმაც პროექტის შემუშავებაში მიიღეს მონაწილეობა. პროექტში ასევე მონაწილეობენ სპრინგსტინი და ლანდაუ.
ფილმი კინოთეატრებში წელს, 24 ოქტომბერს გამოვა.
იხილეთ ოფიციალური თრეილერი: