თეა წულუკიანი: ზოგიერთს და მათ შორის, ნიკა მელიას, მოსამართლე და სასამართლო დარბაზი ხელწამოსაკრავი ინსტიტუტი ჰგონია
"ზოგიერთს და მათ შორის, ნიკა მელიას, მოსამართლე და სასამართლო დარბაზი ხელწამოსაკრავი ინსტიტუტი ჰგონია. სავარაუდოდ, ამას კარგად შესწავლა და კიდევ უფრო მაღალი დონის სტანდარტების დაწესება სჭირდება", — განაცხადა ოცნების პარლამენტის ვიცესპიკერმა, თეა წულუკიანმა ნიკა მელიაზე საუბრისას.
"რაც შეეხება მოსამართლის წინაშე მის ქცევას - მე ვფიქრობ, რომ სასამართლო და მოსამართლეები კიდევ უფრო მაღალი ხარისხით დაცულები უნდა იყვნენ, რადგან, როგორც ჩვენ ვხედავთ, ზოგიერთს და მათ შორის, ნიკა მელიას, მოსამართლე და სასამართლო დარბაზი ხელწამოსაკრავი ინსტიტუტი ჰგონია. სავარაუდოდ, ამას კარგად შესწავლა და კიდევ უფრო მაღალი დონის სტანდარტების დაწესება სჭირდება", — განაცხადა ოცნების პარლამენტის ვიცესპიკერმა, თეა წულუკიანმა ნიკა მელიაზე.
30 მაისს, "სასამართლო პროცესზე მოსამართლე ირაკლი შვანგირაძეს წყალი შეასხა, რის შემდეგაც მას სასამართლოს დარბაზი დაატოვებინეს. ამის შემდეგ, მოსამართლემ შესვენება გამოაცხადა.