"ქალი ჩემში" — ბრიტნი სპირსის ავტობიოგრაფიული წიგნი შემოდგომაზე გამოვა
ფოტო: Axelle / Bauer-Griffin / Getty Images
პოპის პრინცესად წოდებული ბრიტნი სპირსის ავტობიოგრაფიული წიგნი ამ შემოდგომით გამოიცემა. წიგნს, სახელწოდებით ქალი ჩემში, მომღერლის ფანები განსაკუთრებულად ელოდებიან, რადგან მასში სპირსი მეურვეობის გახმაურებულ საქმესაც შეეხება.
ფოტო: Gallery Books
"ჩემი წიგნი ძალიან მალე გამოვა", — ამბობს პოპვარსკვლავი გავრცელებულ ვიდეოში, — "ამ წიგნზე ბევრი ვიმუშავე, მის დასასრულებლად კი ფსიქოლოგთან არაერთი სეანსიც დამჭირდა. ასე რომ, იმედია, მოგეწონებათ. თუმცა, თუ არ მოგეწონებათ, არც ეგაა პრობლემა".
მას შემდეგ, რაც პოპვარსკვლავი სასამართლომ მამის 13-წლიანი მეურვეობისგან გაათავისუფლა, ბრიტნის ავტობიოგრაფიული წიგნის გამოცემის უფლების მოსაპოვებლად რამდენიმე გამომცემლობა იბრძოდა. საბოლოოდ, ეს უფლება Simon & Schuster-ის შვილობილმა კომპანია Gallery Books-მა მოიპოვა.
"ბრიტნის ჩვენებებმა სასამართლოზე მსოფლიო შეძრა, კანონები შეცვალა, მისი შთამაგონებელი სიძლიერე და შეუპოვრობა გამოაჩინა", — ამბობს Gallery Books-ის წარმომადგენელი, — "ეჭვი არ მეპარება, რომ მის ავტობიოგრაფიულ წიგნსაც მსგავსი ეფექტი ექნება. ვამაყობთ, რომ ბრიტნის საკუთარი ისტორიის მოყოლაში ვეხმარებით".
საკუთარი ისტორიის მოყოლა კი სპირსს ნამდვილად უნდოდა. ერთ-ერთ სასამართლო სხდომაზე მან განაცხადა, რომ მხოლოდ ის სურდა, "თავისი ცხოვრება დაებრუნებინა" და მსოფლიოსთვის გულწრფელად მოეყოლა ყველაფერი.