ჩვენს გვაქვს უპრეცედენტო ზრდა მთელს მსოფლიოში, გვაქვს ორნიშნა ეკონომიკური ზრდა, აპრილში, მაისში, ივნისში, ივლისშიც გვექნება ორნიშნა ეკონომიკური ზრდა. შედეგად, ჩვენმა მოსახლეობამ ეს დეპრესიული, ეს ნიჰილისტური დამოკიდებულება, ფონი შეცვალა, შეიცვალა, დაიწყო ახალი დოვლათის შექმნა, სამუშაო ადგილებს დაუბრუნდნენ ათასობით ადამიანები, ტურისტების საკმაოდ მძლავრი ნაკადები შემოვიდა ქვეყანაში, მთელი ტურისტული ადგილები ახლა სავსე არის ტურისტებით, გადაჭედილია სასტუმროები, რომ იტყვიან. ეს ძალიან გვახარებს, რომ ეკონომიკა დუღს და მუშაობს.
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს7171 ნახვა
2. ლაშა პაპაშვილის ფერმა "ყვარლის ბაგა", რომლის რძესაც "სოფლის ნობათი", "სანტე" და "აგროჰაბი" ყიდულობს — ძროხას ქათმის ნაკელს აჭმევდა5217 ნახვა
3. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1985 ნახვა