ექსპრეს ლომბარდში 6 იანვრიდან ოქროსა და ვერცხლის შეფასება გაიზარდა!
ფოტო: ექსპრეს ლომბარდი
6 იანვრიდან ექსპრეს ლომბარდში ოქროსა და ვერცხლის უზრუნველყოფით სალომბარდე სესხებზე შეფასების ტარიფები გაიზარდა. ეს ცვლილება მომხმარებლებს შესაძლებლობას აძლევს, მიიღონ ყველაზე მაღალი ფასი საქართველოს მასშტაბით.
ოქროს შეფასების ტარიფები იხილეთ აქ.
ვერცხლის შეფასების ტარიფი — 1 აშშ დოლარი.
კომპანიის ერთ-ერთი მთავარი პრიორიტეტი მომსახურების ხარისხი და გამჭვირვალობაა. შეფასება ხდება სერტიფიცირებული, მაღალკვალიფიციური ექსპერტების მიერ უახლესი ტექნოლოგიების გამოყენებით. აღნიშნული მეთოდოლოგია უზრუნველყოფს პროცესის მაქსიმალურ სიზუსტესა და უსაფრთხოებას, ამასთან, შეფასებისას ნივთის პირვანდელი სახე სრულად და გარანტირებულად დაცულია და არ ზიანდება.
გაზრდილი შეფასების გარდა, ექსპრეს ლომბარდი მომხმარებელს სთავაზობს გადახდის მოქნილ პირობებს. კერძოდ, მომხმარებლებს შეუძლიათ სესხის თანხა მიიღონ დაუყოვნებლივ, ხოლო მისი დაფარვა დაიწყონ სამი თვის შემდეგ, რაც მათ დამატებით ფინანსურ თავისუფლებას უზრუნველყოფს.
სალომბარდე სესხები გაიცემა არა მხოლოდ ოქროსა და ვერცხლის, არამედ ბრილიანტის უზრუნველყოფითაც. კომპანიის ფილიალებში მომხმარებელს ასევე შეუძლია ისარგებლოს დამატებითი სერვისებით, როგორებიცაა ფულადი გზავნილები და ვალუტის კონვერტაცია.
ექსპრეს ლომბარდის ფილიალები საქართველოს მასშტაბით 24/7 რეჟიმში მუშაობს, რაც უზრუნველყოფს მომსახურების ხელმისაწვდომობას მომხმარებლისთვის მოსახერხებელ ნებისმიერ დროსა და ადგილას.
დამატებითი ინფორმაციისთვის: