ძვირფასო ფეისბუქ მეგობრებო, ჩემი პოსტების მოწონების, ე.წ. დალაიქების გამო თქვენი უფროსები ან ხელმძღვანელები რაიმე პრობლემებს თუ შეგიქმნიან, მომწერეთ. ასევე, მოვუწოდებ საქართველოს სახალხო დამცველს, დაიცვას მისი მოქმედი თანამშრომლები და სხვა ღირსეული მოქალაქეები მოსაზრების ნიშნით დევნისა და შევიწროებისგან ხელისუფლების პროპაგანდის მხრიდან.
ინფორმაციისთვის: რუსული პროპაგანდის ქარხანა პოსტ ტვ-მ ჩემი პოსტების დამლაიქებლებზე სიუჟეტი გააკეთა და იმუქრებიან პასუხს მოვთხოვთ მათ უფროსებსო.
წერს ყოფილი სახალხო დამცველი, ნინო ლომჯარია სოციალურ ქსელში. სამთავრობო პროპაგანდისტული მედია POSTV-ის საკონტროლო პაკეტს ანტიდასავლური, პრორუსული და ქართული ოცნებისგან ფორმალურად გამიჯნული ხალხის ძალის დეპუტატი, ვიქტორ ჯაფარიძე ფლობს. მას შემდეგ, რაც ხელისუფლებას რუსული კანონის ჩაგდება მოუწია, არხზე განსაკუთრებით გააქტიურდა კანონის მოწინააღმდეგეთა მიზანმიმართული დისკრედიტაციის კამპანია.