პირველ რიგში, მინდა, მივმართო ადამიანებს, ვინც გარეთ არიან შეკრებილი და საქართველოს მოქალაქეებს, ვინც ახლა ხართ სახლში. აქ, ამ პარლამენტში დღეს ქართული ოცნება ცდილობს, რომ მალულად მოკლას თქვენი შანსი, იცხოვროთ ევროპულ საქართველოში. ამიტომ, მე მოვუწოდებ ხალხს, ქართველ ხალხს, მოდით პარლამენტთან და კიდევ ერთხელ აჩვენეთ თქვენი ძალა ამ მშიშარა ადამიანებს, რომლებიც დღეს შეიყუჟნენ აქ, პარლამენტში და ცდილობენ დაჩქარებული წესით ჩაატარონ განხილვა.
2. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1938 ნახვა
4. ლაშა პაპაშვილის ფერმა "ყვარლის ბაგა", რომლის რძესაც "სოფლის ნობათი", "სანტე" და "აგროჰაბი" ყიდულობს — ძროხას ქათმის ნაკელს აჭმევდა1351 ნახვა
5. თენგიზ შარმანაშვილი: შემოჭრა ჩრდილოეთიდან [რუსეთიდან] მოხდა იმის გამო, რომ როკის გვირაბთან სამხედროებს თავისი ამოცანა არ შეასრულებინეს1347 ნახვა