სააკაშვილზე ღარიბაშვილის პოსტს უგულავა კოტე ყუბანეიშვილის ლექსით პასუხობს
ფოტო: On.ge / კადრი უგულავას ფეისბუქგვერდიდან
ექსპრეზიდენტ მიხეილ სააკაშვილზე პრემიერმინისტრის, ირაკლი ღარიბაშვილის პოსტს ფოთის მერობის კანიდატი, გიგი უგულავა კოტე ყუბანეიშვილის ლექსით პასუხობს. უგულავა წერს, რომ ღარიბაშვილმა კომენტარი წაუშალა, ამიტომ სქრინს ფეისბუქგვერდზე აქვეყნებს. ამ დროისთვის მისი კომენტარი პრემიერის პოსტის ქვეშ არ იძებნება.
უგულავა აღნიშნავს, რომ ღარიბაშვილი "უვიცი რომ არ იყოს" ეცოდინებოდა პატიმრის მდგომარეობა შიმშილობისას. მისივე თქმით, როცა პრემიერი პატიმარზე და მის ჯანმრთელობაზე ღლიცინებს, პასუხად ყუბანეიშვილის ლექსს იმსახურებს.
"რადგან კომენტარი წაშალეთ აქედან გპასუხობთ თქვენს დილის პოსტზე. შიში გალაპარაკებთ, სირცხვილი ისედაც არასდროს გქონიათ. ბრიყვი და უვიცო რომ არ იყოთ გეცოდინებოდათ — როცა პატიმარი შიმშილობს ის ფიზიკურად ძაბუნდება, მაგრამ როგორც არასდროს სულიერადაა მტკიცედ. ხოლო როცა პრემიერი პატიმარზე და მის ჯანმრთელობაზე ღლიცინებს, მასზე პასუხი კი დაგიწერეთ და აქაც გაახლებთ კოტე ყუბანეიშვილის ლექსს. ლექსის ბოლო შეგიძლიათ მოიძიოთ", — წერს ის.
რაც შეეხება ყუბანეიშვილის ლექსს, მისი დასასრული შეურაცხმყოფელია და ნაწილი, რომელიც უგულავას დადებულ სქრინზე არ ჩანს, ასე გრძელდება: