საშემოდგომო შოპინგისას დააგროვეთ მეტი PLUS ქულა საქართველოს ბანკის PLUS ბარათით
ზაფხული მიილია, წინ საინტერესო, დატვირთული და სიახლეებით სავსე სასწავლო წელია. სასექტემბრო შოპინგი კი აქტიური ცხოვრების სტილთან დაბრუნების გარდაუვალი ნაწილია.
საქართველოს ბანკი, ლოიალობის პროგრამის ფარგლებში, მომხმარებლებს არაერთ შეთავაზებას უკეთებს. შოპინგის პროცესი რომ უფრო სასიამოვნო გახდეს, 15 სექტემბრამდე სხვადასხვა პარტნიორ მაღაზიებში გადახდილი თანხის ნაწილს PLUS ქულების სახით დაიბრუნებთ.
მაღაზიების ჩამონათვალი საკმაოდ გრძელია, აქ დაგხვდებათ ყველაფერი: საკანცელარიო ნივთები, ტანსაცმელი, აქსესუარები, თავის მოვლის საშუალებები თუ საჩუქრები. დაგროვილი პლუს ქულების გადაცვლა კი სასურველ ნივთებსა და სერვისებში ნებისმიერ დროს შეგიძლიათ.
ნახეთ თარიღები და მოინიშნეთ თქვენთვის საინტერესო მაღაზიები, რომლებშიც ყველაზე მეტ PLUS ქულას დააგროვებთ. აღსანიშნავია, რომ რაოდენობა შეზღუდული არ არ არის, შეგიძლიათ, იმდენი შეთავაზებით ისარგებლოთ, რამდენითაც გსურთ.
დაიბრუნეთ PLUS ბარათით გადახდილი თანხის ნაწილი:
9-10 სექტემბერი
IMPEX: 20% ქეშბექი (მაქსიმუმ 60 ლარი)
10 სექტემბერი
Messy Weekend: 20% PLUS ქეშბექი (მაქსიმუმ 100 ლარი)
11 სექტემბერი
Izi Pizi: 20% PLUS ქეშბექი (მაქსიმუმ 100 ლარი)
12 სექტემბერი
Dressup: 30% PLUS ქეშბექი (მაქსიმუმ 100 ლარი)
Voulez Vous: 20% PLUS ქეშბექი (მაქსიმუმ 100 ლარი)
13 სექტემბერი
Penti: 20% PLUS ქეშბექი (მაქსიმუმ 100 ლარი)
Skivri: 20% PLUS ქეშბექი (მაქსიმუმ 100 ლარი)
*ქეშბექით სარგებლობისთვის აუცილებელია შეთავაზების მობილბანკიდან გააქტიურება.
სასწავლო წლისთვის თუ ახალი ტექნიკა გჭირდებათ, ეწვიეთ ტექნიკის პარტნიორ მაღაზიებს, გადაიხადეთ PLUS ბარათით და მიიღეთ 10-ჯერ მეტი PLUS ქულა ნებისმიერ შენაძენზე. გარდა ამისა, ამ მაღაზიებში ბევრი საშემოდგომო ფასდაკლება და სიურპრიზი დაგხვდებათ.
10X პლუს ქულას დააგროვებთ ტექნიკის შემდეგ მაღაზიებში: