მერილ სტრიპი Big Little Lies-ის მეორე სეზონში ითამაშებს
HBO-ს ბოლო დროის ერთ-ერთი ყველაზე წარმატებული, ემის მფლობელი სერიალი - Big Little Lies მეორე სეზონით დაბრუნდება. ამის შესახებ ინფორმაცია ცოტა ხნის წინ ოფიციალურად დაადასტურა არხმა.
თუმცა ახლა ყველაზე მთავარი ის არის, რომ სერიალის ახალ სეზონში არც მეტი, არც ნაკლები გენიალური მერილ სტრიპი მიიღებს მონაწილეობას.
ინფორმაცია HBO-მ სულ ცოტა ხნის წინ დაადასტურა:
როგორც ცნობილია, სამი ოსკარის მფლობელი მერილ სტრიპი სერიალში ალექსანდრ სკარსგარდის პერსონაჟის დედის როლს განასახიერებს. შესაბამისად გამოდის, რომ ის ნიკოლ კიდმანის პერსონაჟის დედამთილის როლში მოგვევლინება.
სერიალის ეთერში დაბრუნების ზუსტი თარიღი ჯერ უცნობია, თუმცა შემქმნელებმა გაამხილეს, რომ ძველ პერსონაჟებს ოთხი ახალიც დაემატება და მსახიობებს უკვე ეძებენ.
ახალ პერსონაჟებს შორის ერთ-ერთი მასწავლებელი მიშელ პერკინსი იქნება. აქვე უნდა ითქვას ისიც, რომ ამ მასწავლებელს პრობლემები ექნება ლორა დერნის გმირთან, რენატასთან. ახალ სეზონში გავიცნობთ ბონის მშობლებსაც.
Big Little Lies მეორე სეზონში შვიდი სერია იქნება.