თიბისისა და გიორგი მამარდაშვილის სტრატეგიული პარტნიორობა იწყება
ქართული და ევროპული ფეხბურთის ახალგაზრდა ვარსკვლავის — გიორგი მამარდაშვილის შთამაგონებელ ისტორიას — მის თავდაუზოგავ შრომაზე მწვერვალებისკენ მიმავალ გზაზე, თიბისი ადამიანებს კარგად გააცნობს, იმისთვის, რომ ეს ისტორია მოტივაციის წყაროდ იქცეს ახალი თაობისთვის და არა მხოლოდ მათთვის.
საქართველოში ეს პირველი შემთხვევაა, როდესაც ბანკსა და სპორტსმენს შორის მსგავსი ტიპის პარტნიორობა ოფიციალურად გაფორმდა. მიზანი ცხადია და გვჯერა, რომ ეს იქნება საუკეთესო გამოცდილება, როგორც თიბისისთვის, ისე მამარდასთვის.
თიბისი x მამარდა — კოლაბორაცია ორივე მხარის ღირებულებებს ეფუძნება. ჩვენთვის პრიორიტეტია ახალი თაობის მხარდაჭერა, სპორტისა და ჯანსაღი ცხოვრების წესის პოპულარიზაცია, ახალგაზრდა ქართველი სპორტსმენების დახმარება, წარმატებების ისტორიების გაზიარება და რწმენა, რომ შეუძლებელიც შესაძლებელია.
გიორგი მამარდაშვილის ევროპულ კარიერაში, სულ მალე ახალი ეტაპი ლივერპულში დაიწყება; ახალი მიზნების მიღწევისთვის ბრძოლის ახალი საფეხური, მსოფლიო ფეხბურთის ერთ-ერთ საუკეთესო კლუბთან ერთად, ლეგენდარულ “ენფილდზე”, სადაც არაერთ ფეხბურთელს კარიერის მწვერვალები დაუპყრია. კლუბი, რომელიც აერთიანებს გუნდურობას, მიზანსწრაფულობას, მოუსვენრობასა და გაბედულებას. იქ, სადაც ნებისმიერი წინააღმდეგობის დასაძლევად მზად ხარ.
გულწრფელად გვიხარია, რომ კარიერის ასეთ მნიშვნელოვან ეტაპზე, თიბისი მამარდას მხარდამჭერი და პარტნიორი იქნება.
გვინდა, რომ ადამიანებს გავუზიაროთ წარმატების შთამაგონებელი ისტორიები, ვაჩვენოთ გზები და ვიყოთ მათი გზამკვლევი, გავუმყაროთ რწმენა, რომ ყველაფერი შესაძლებელია, მთავარია, გჯეროდეს.