Mastercard-ის სპეციალური შეთავაზება საქართველოს ყველა რესტორანში
გასტრონომია უფრო მეტია, ვიდრე გემო — ის გამოცდილებაა. გამოცდილება კი, განსაკუთრებით მაშინ, როდესაც ის საყვარელ ადამიანებთან, ოჯახთან, მეგობრებთან ერთად გატარებულ დროს უკავშირდება, განსაკუთრებით ძვირფასია.
თქვენი განსაკუთრებული გასტრონომიული თავგადასავლისთვის, Mastercard-მა ახალი, საინტერესო შეთავაზება მოგიმზადათ:
1 ივნისიდან, საქართველოს ნებისმიერ რესტორანში, მინიმუმ 300 ლარის Mastercard World Elite ბარათით გადახდისას, 30 ლარიან ქეშბექს მიიღებთ.
გასათვალისწინებელია, რომ შეთავაზება მხოლოდ Apple Pay / Google Pay გადახდებზე ვრცელდება და 31 აგვისტოს ჩათვლით არის ხელმისაწვდომი.
საქართველო და ქართული სამზარეულო მსოფლიოში დღითი დღე უფრო პოპულარული ხდება, გასტრონომიული ტურიზმი ქვეყნისთვის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი მიმართულებაა, Mastercard მუდმივად ცდილობს, შეარჩიოს მომხმარებლებისთვის ყველაზე მოთხოვნადი და საინტერესო კატეგორიები და სწორედ ამ მიმართულებებზე მოუმზადოს მათ განსაკუთრებული ფასდაკლებები და შეთავაზებები.
"მსოფლიო ტენდენციის გათვალისწინებით, 2023 წელი, ესაა მოგზაურობის, ახალი თავგადასავლებისა და შეუფასებელი მომენტების წელი. სწორედ ამიტომ, Mastercard World Elite-ის ბარათის მფლობელებს ჩვენ მრავალ უპირატესობას ვთავაზობთ, რათა მათი ზაფხული, საქართველოში თუ მის ფარგლებს მიღმა, კიდევ უფრო განსაკუთრებული და დამამახსოვრებელი გახდეს. ქართული გასტრონომია, როგორ კულტურისა და იდენტობის ნაწილი, ჩვენთვის ნამდვილად გამორჩეულია, ამ მიმართულებით უამრავი საინტერესო შეთავაზება გვაქვს, ერთ-ერთი მათგანი, სწორედ ამ ზაფხულს, უამრავ ადამიანს მისცემს თანხის დაზოგვისა და შეუფასებელი გამოცდილების მიღების საშუალებას", — ამბობს დავით ზღუდაძე, Mastercard-ის რეგიონული დირექტორი საქართველოსა და სომხეთში.
ეს არ არის ერთადერთი უპირატესობა, რაც Mastercard World Elite-ის მფლობელებს გელოდებათ. შეგახსენებთ, რომ მთელი წლის განმავლობაში, ევროპის მასშტაბით ისეთი საინტერესო შეთავაზებებით შეძლებთ სარგებლობას, როგორებიცაა: უფასო და შეუზღუდავი წვდომა 1200 აეროპორტის ბიზნეს ლაუნჯზე, დაჩქარებული სასაზღვრო პროცედურები, ფასდაკლება როუმინგის ინტერნეტ პაკეტებზე, www.booking.com-ის ჯავშნებსა და ავტომობილის ქირაობაზე.
ამასთან ერთად, Duty Free-ში, გადახდილ ყოველ 100$-ზე (ან მეტი) Mastercard World Elite-ის ბარათის მფლობელები, ფიქსირებულ 10$ ქეშბექს მიიღებთ.
თუ ჯერ კიდევ არ სარგებლობთ Mastercard World Elite-ის ბარათის პრივილეგიებით, შესაკვეთად დაუკავშირდით Bank of Georgia / Cartu / TBC bank -ს და ისარგებლეთ თქვენზე მორგებული შეთავაზებებით. ბარათის უპირატესობებთან ერთად, მოგზაურობა და განტვირთვა კიდევ უფრო სასიამოვნო გახდება!
*გაითვალისწინეთ, რომ ქეშბექით სარგებლობა თვეში ორჯერ არის შესაძლებელი.