Mymarket-ზე ქეშბექის აქცია დაიწყო
15 ივლისიდან Mymarket-ზე ქეშბექის დიდი აქცია დაიწყო. Visa ბარათით გადახდისას შენ შეგიძლია ყოველი ახალი ნივთის შენაძენზე 25% დაიბრუნო, ხოლო მეორადი ნივთის ყიდვის შემთხვევაში 30%.
Mymarket ყველასთვის ცნობილი და საჭირო ადგილია ქართულ ინტერნეტში, სადაც ყოველთვის შეგიძლია იპოვო საშენო ნივთები. მათ შორის ახალი საყოფაცხოვრებო ტექნიკა, კომპიუტერები, საბავშვო პროდუქცია, ტანსაცმელი და სათამოშოები, ხოლო, ჰიპერმარკეტ გუდვილისგან სურსათი, საოჯახო ქიმია და მზა საკვები. გარდა ამისა, 100 000-ზე მეტი სხვა საჭირო ნაწარმის და მომსახურებით მიღება შეგიძლია Mymarket-ზე.
ამასთანავე, Mymarket-მა პანდემიის პერიოდში კიდევ ერთი დიდი სიახლე შესთავაზა მომხმარებელს, რომელიც მეორადი ნივთების სახლიდან გაყიდვას და ადგილზე მიტანას გულისხმობს მთელი საქართველოს მასშტაბით. ახალი ნივთების შეძენის შემთხვევაში კი ექსპრეს მიწოდებით 2 საათში მიტანაა შესაძლებელი.