სასოწარკვეთილი დიასახლისების ნიკოლეტ შერიდანი დინასტიის რიმეიქში ელექსისის როლს შეასრულებს
ამერიკულმა არხმა CW, 35 წლის შემდეგ ერთ-ერთი ყველაზე გახმაურებული და პოპულარული სერიალის Dynasty ახალი ვერსია შესთავაზა მაყურებელს.
შოუს პირველი სეზონის პრემიერა 11 ოქტომბერს შედგა მასში მთავარ როლები სემ ედკოუგმა, ალან დეილიმ, ელიზაბეტ ჯილისმა და ნატალი კელიმ შეასრულეს.
ცოტა ხნის წინ კი ცნობილი გახდა, რომ შოუს მეორე სეზონში ელექსისის როლს სასოწარკვეთილი დიასახლისების ვარსკვლავი, ნიკოლეტ შერიდანი შეასრულებს.
საქართველოში თითქმის შეუძლებელია ისეთი ადამიანის მოძებნა, რომელსაც სერიალს ორიგინალი ნანახი თუ არა, გაგონილი მაინც რომ არ ჰქონდეს.
წლების წინ სწორედ ამ სერიალის ეთერში გასვლის დროზე იყო დამოკიდებული რომელ საათზე მოვიდოდა შუქი, ამ სერიალმა შეუცვალა ქართველი ქალების უმეტესობას ვარცხნილობა და სალონები ფულს ქრისთლი ქერინგტონის ხარჯზე შოულობდნენ, აქტუალური იყო ელექსისი ტანისამოსი და, რა თქმა უნდა, სახლი, სადაც ქერინგტონების საგვარეულო ცხოვრობდა და სადაც 220 დღის განმავლობაში ვცხოვრობდით.