გაორმაგებული ვადები ტანსაცმლის და ფეხსაცმლის მეგობარ მაღაზიებში ტოპ|ქარდით გადახდისას
1 ოქტომბრიდან 16 ოქტომბრის ჩათვლით, რე|ბანკის პარტნიორ ტანსაცმლისა და ფეხსაცმლის მაღაზიებში ტოპ|ქარდით გადახდისას იმოქმედებს გაორმაგებული რეკომენდებული ვადები. 60- ზე მეტ პარტნიორ ობიექტში გადახდილი თანხა თანაბრად გაიყოფა 6 თვეზე, ყოველგვარი დანამატის გარეშე, ეფექტურ 0%-ად.
აქციაში მონაწილეობენ ისეთი ცნობილი ბრენდები, როგორიცაა: მანგო, ზარა, ოიშო, ბერშკა, ფულ&ბეარი, ფექთორი, მავი, ეტამი, ადიდასი, ლი, ვრანგლერი, ოვს, ტერანოვა, პენტი, მატალანი, ასევე, ელ სი ვაიკიკი. აქცია ვრცელდება პროდუქციის სრულ ასორტიმენტზე, მათ შორის ფასდაკლებულ კოლექციაზეც.
აქციაში მონაწილე მაღაზიების სრული ჩამონათვალის ნახვა შესაძლებელია რე|ბანკის ვებგვერდზე.
რა არის ტოპ|ქარდი?
ტოპ|ქარდი ყოველდღიური შოპინგ ბარათია რე|ბანკისგან, რომლითაც მყიდველი ბანკის პარტნიორ ობიექტებში გადახდილ თანხას ანაწილებს რამდენიმე თვეზე ყოველგვარი ნამატის გარეშე, ეფექტურ 0%-ად. ტოპ|ქარდის საშუალებით რე|ბანკის მომხმარებლებს შეუძლიათ საკუთარი ფინანსები მართონ გონივრულად და პასუხისმგებლობით.
ტოპ|ქარდის ლიმიტი 250-დან 10 000 ლარამდეა. ბარათზე ერთხელ მტკიცდება მოთხოვნილი ლიმიტი და მისი გამოყენება შეუზღუდავად არის შესაძლებელი. თითოეული შენატანის გადახდის შემდეგ, შევსებული ლიმიტის გამოყენება თავიდან შეიძლება.
რე|ბანკს უკვე 2,500-ზე მეტი პარტნიორი ობიექტი ჰყავს სხვადასხვა სფეროში: აფთიაქები, სუპერმარკეტები, ტანსაცმლის, ფეხსაცმლის, ავეჯის და ტექნიკის მაღაზიები, სასტუმროები, რესტორნები, ბენზინგასამართი და სხვა. მათთან ტოპ|ქარდით გადახდისას თანხის გადანაწილება რამდენიმე თვეზეა შესაძლებელი. რე|ბანკის პარტნიორების და საბანკო C1 — FOR INTERN AL USE ONLY პროდუქტების შესახებ ინფორმაცია ხელმისაწვდომია ვებგვერდზე და კონტაქტ ცენტრში:
- rebank.ge | +995 32 222 25 25 | *2525
ტოპ|ქარდის აღება სრულიად უფასოდაა შესაძლებელი დისტანციურად ვებგვერდზე rbnk.ge/3rhIKcI ასევე, რე|ბანკის პარტნიორ სავაჭრო და მომსახურე ობიექტებში rebank.ge/ka/services/atms-and-branches/ და ფილიალებში:
- თბილისი, პეკინის გამზირი #19;
- თბილისი, ზაარბრუკენის მოედანი, სასტუმრო მოქსის მიმდებარედ;
- ბათუმი, ილია ჭავჭავაძის ქუჩა #55;
- ქუთაისი, აკაკი წერეთლის ქუჩა.