გაიგეთ მეტი სერვისცენტრების სამუშაო საათების შესახებ.
7) თუ ღელავთ, წინასწარ გადაიკითხეთ, ძირითადად რის გამო ხარვეზდება ხოლმე მანქანები
მაგალითისთვის, შეგიძლიათ გაიგოთ გოლფის 4 სისუსტე, ჰონდა ფიტის 3 სუსტი წერტილი, 3 მიზეზი, რის გამოც პრიუსი ტექინსპექტირებისას ხარვეზდება და ოპელ ასტრას მთავარი პრობლემები.
თუ ტექდათვალიერების დროს თქვენს მანქანას ხარვეზი აღმოაჩნდება, მის გამოსასწორებლად 30 კალენდარული დღე გექნებათ. განმეორებითი ტექინსპექტირება შეგიძლიათ გაიაროთ გრინვეის ნებისმიერ სერვისცენტრში.
8) გამოიყენეთ გრინვეის კონსიერჟის სერვისი და გაატარეთ თქვენს ავტომობილს ტექინსპექტირება, სანამ თქვენ სხვა რამით ხართ დაკავებული
ფოტო: Irina Korshak
ძალიან დაკავებული ხართ? ან იქნებ უბრალოდ არ გინდათ ტექინსპექტირების გამო გეგმები შეცვალოთ. ამ შემთხვევაში შეგიძლიათ გრინვეის Facebook გვერდს მესენჯერში მისწეროთ, თქვენს მანქანას კონსიერჟი წაიყვანს და ტექინსპექტირებას გაატარებს, სანამ თქვენ ჩვეულ საქმეებს მიხედავთ.
9) გაიარეთ ინსპექტირება დილით, 10 საათამდე და მიიღეთ ყავა უფასოდ
გაითვალისწინეთ, რომ თუ დილის 10 საათამდე გაივლით ტექინსპექტირებას გრინვეის თბილისის ნებისმიერ სერვისცენტრში, Coffee Lab - ის სპეციალურად თქვენთვის შერჩეული ყავით გაგიმასპინძლდებიან.