HBO-ს პროდიუსერი: GOT-ის ფინალურ სეზონში რამდენიმე მთავარი პერსონაჟი კვდება
HBO-ს პროდიუსერმა, ფრანცესკა ორსიმ, ისრაელში გამართულ შეხვედრაზე GOT-ის ფინალურ და Big Little Lies-ის მეორე სეზონზე ისაუბრა.
"არხის ისტორიასა და ჩვენს კარიერაში ყველაზე ამაღელვებელი და ძლევამოსილი ეტაპია. მერვე სეზონის სცენარი ყველამ ერთად, მრგვალი მაგიდის გარშემო წავიკითხეთ და ეს ყველაზე ბრწყინვალე რამ იყო, რაც ცხოვრებაში მინახავს. 15-20 წუთის განმავლობაში ვუკრავდით ტაშს სცენარისტებს. შემდეგ ყველამ ტირილი დაიწყო და სიჩუმემ დაისადგურა. ძალიან, ძალიან დიდი შოუ გველოდება", - ამბობს პროდიუსერი GOT-ის ფინალურ სეზონზე.
გარდა ამისა, არხის პროდიუსერმა დაადასტურა, რომ ფინალურ, მერვე სეზონში სერიალის რამდენიმე მთავარი პერსონაჟი კვდება.
"წინასწარ არც ერთ მსახიობს არ ჰქონდა წაკითხული სცენარი და ხმამაღალი კითხვის დროს სათითაოდ იგებდნენ, რომ მათი პერსონაჟი მოკვდა" - ამბობს ფრანცესკა ორსი.
ეს სიტყვები საკმარისი აღმოჩნდა იმისთვის, რომ მედიას აქტიურად დაეწყო განხილვა, თუ რომელი პერსონაჟი კვდება ფინალურ სეზონში. სერსეი? ტირიონი? ჯონ სნოუ? იქნებ ყველა ერთად?
ამ ყველაფერს ჩვენ მხოლოდ 2019 წელს გავიგებთ, როცა GOT-ის ფინალი დღის სინათლეს იხილავს.