გავეცანი კანონპროექტს. გარდა იმისა, რომ იურიდიული თვალსაზრისით ძალიან დაბალი დონის დოკუმენტია, მისი შინაარსი გახლავთ პუტინის რუსეთში მოგონილი და მიღებული კანონების გამომღერება, მსოფლიოში მსგავს კანონებს ერთი სახელი აქვთ, "პუტინის უცხო ქვეყნის აგენტების კანონი" და იგი ავტორიტარიზმის ოფიციალურად გაფორმების აქტად აღიქმება.
მისი არათუ მიღება, არამედ საპარლამენტო განხილვაში შესვლაც კი არის დივერსია მოწყობილი საქართველოს ევროპული პერსპექტივის გასანადგურებლად.
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს7155 ნახვა
2. ლაშა პაპაშვილის ფერმა "ყვარლის ბაგა", რომლის რძესაც "სოფლის ნობათი", "სანტე" და "აგროჰაბი" ყიდულობს — ძროხას ქათმის ნაკელს აჭმევდა3162 ნახვა
3. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1962 ნახვა
ნიკოლოზ სამხარაძე: იმედი მაქვს, წელს თუ არა, მომავალ წელს, მოლაპარაკებები გაიხსნება, რათა 2030 წელს გავხდეთ ევროკავშირის წევრი