Mastercard-ისა და Rugbystore.ge-ს განსაკუთრებული შეთავაზება რაგბის გულშემატკივრების
Mastercard უკვე ორი წელია რაგბის ეროვნული ნაკრების სპონსორია და ამ ხნის განმავლობაში უამრავი შეუფასებელი მომენტი შექმნა გულშემატკივრებისთვის. წელს, ჩვენმა მორაგბეებმა განსაკუთრებულად გაგვახარესმ — 8 ერში მოხვედრა ქვეყნისთვის განსაკუთრებული და მეტად საპასუხისმგებლო მიღწევაა. შექმნილი ეპიდემიოლოგიური ვითარების გამო, სამწუხაროდ, არ შეგვიძლია საყვარელ ნაკრებს მოედანზე ვუგულშემატკივროთ, ამიტომ, Mastercard-მა და Rugbystore.ge-მ გადაწყვიტეს სხვანაირად დაახლოვონ მაყურებელი მოთამაშეებთან და გულშემატკივრობის მუხტი კიდევ უფრო მეტად გაზარდონ.
ინიციატივა შემოდგომის ერთა თასზე ბორჯღალოსნების თამაშებს უკავშირდება და გულისხმობს, რომ 13 ნოემბრიდან Mastercard-ის ბარათით გადახდის შემთხვევაში, ქართული რაგბის გულშემატკივრები ონლაინ მაღაზია rugbystore.ge-ზე განთავსებულ პროდუქციას -30%-იანი ფასდაკლებით შეიძენენ. ასევე, გაყიდვაში ჩაეშვება Mastercard-ის ბრენდირებული ხაზიც, თუმცა, ერთობლივი შეთავაზება ბრენდული მაღაზიის სრულ ასორტიმენტზე გავრცელდება და 13 დეკემბრამდე იმოქმედებს.
აღსანიშნავია, რომ Mastercard სპორტის მიმართულებით მთელი მსოფლიოს მასშტაბით ქმნის ინოვაციურ, შეუფასებელ გამოცდილებას და დიდი ხანია თანამშრომლობს ყველაზე წარმატებულ სპორტულ გუნდებთან და ჩემპიონატებთან. გლობალურად Mastercard რაგბის მსოფლიო ჩემპიონატის სპონსორია, 2019 წელს კი კომპანიამ პირველად მიიღო გადაწყვეტილება, გამხდარიყო ლოკალური ნაკრების სპონსორი და ქართველებისთვის ყველაზე საყვარელი სპორტის, რაგბის პირველი საერთაშორისო მხარდამჭერი გახდა. თუმცა, რაგბი ქართველებისთვის მხოლოდ საყვარელი სპორტი არ არის — ამ პერიოდის განმავლობაში, ის კულტურის ნაწილი და გამავრცელებელი გახდა.
შეგახსენებთ, რომ ეროვნული ნაკრების თამაშები შემოდგომის ერთა თასზე (8 ერი) 14 ნოემბრიდან დაიწო. ბორჯღალოსნები პირველ მატჩში ინგლისს, 21 ნოემბერსს უელს შეერკინენ, ხოლო, 29 ნოემბერს, ჯგუფური ეტაპის მესამე ტურში, ირლანდიას ეთამაშებიან.
ერთად ვუგულშემატკივროთ ჩვენს მორაგბეებს და გავიზიაროთ გამარჯვების შეუფასებელი ემოციები!