"ეს აჩვენებს აბსოლუტურ დეზორგანიზებას კრიმინალურ გუნდში, ქართულ ოცნებაში, შინაგან საქმეთა სამინისტროში. ეს აჩვენებს აბსოლუტურ ჩამოშლას მათსას და რაღაცნაირად ცდილობენ ახლა, რომ იქნება ფსიქოლოგიურად იმოქმედებენ ხაბეიშვილზე. დავაკავებთო დავიჭერთ ძალიან იოლი წარმოდგენა გქონიათ ბიჭებო — არ არის ასე მარტივად საქმე. ვინ ვის დაიჭერს მაგასაც ვნახავთ. დაგველოდეთ, ძალიან ბევრი საინტერესო რამ ვიცი თქვენს შესახებ სხვათა შორის.
მესმის მათი ისტერიკის. აბსოლუტურად სწორად არიან ისტერიკაში. აბსოლუტურად სწორად წუხს ის მინისტრად წოდებული გელა თუ ჯეკა თუ გეკა თუ აბსოლუტური ჯანდაბა. ვწუხვარ, მაგრამ აბსოლუტურ სიგიჟეში ხართ ბიჭებო."
თქვა ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის პოლიტსაბჭოს თავმჯდომარემ, ლევან ხაბეიშვილმა "TV პირველის" ეთერში მას შემდეგ, რაც გვერდმა "ყველაფერი პოლიციის შესახებ" სოციალურ ქსელში მისი დაკავება დააანონსა.
ლევან ხაბეიშვილის თქმით, ეს გვერდი შინაგან საქმეთა სამინისტროს პრესსამსახურის კონტროლის ქვეშ არის.