იშოპინგე და მიიღე 2-ჯერ მეტი MR ქულა საქართველოს ბანკის საკრედიტო AmEx ბარათით
საქართველოს ბანკი, ლოიალობის პროგრამის ფარგლებში, პარტნიორ ბიზნესებთან ერთად საკრედიტო AmEx ბარათის მფლობელებს სპეციალურ — გაზაფხულის შეთავაზებებს სთავაზობს.
აღნიშნული შეთავაზების ფარგლებში, საკრედიტო AmEx ბარათის მფლობელებს შესაძლებლობა აქვთ ICR-ის ყველა მაღაზიაში მაისის ბოლომდე გაორმაგებული MR ქულები დააგროვონ. აქცია ქართულ ბრენდებზეც ვრცელდება.
“საქართველოს ბანკი მომხმარებელთა კმაყოფილებაზე ზრუნვას და მათი საჭიროებების კვლევას აქტიურ რეჟიმში აგრძელებს. AmEx ბარათის მფლობელებისთვის უკვე კარგად ნაცნობია MR ქულების სისტემა, სადაც ქულების დაგროვება ყოველი გადახდისას ავტომატურად ხდება, შემდეგ კი მათი გადაცვლა მომხარებლებს სხვადასხვა ნივთსა თუ მომსახურებაში შეუძლიათ. გაზაფხულის დადგომას ბევრი მიზეზის გამო ველოდებით. ამ მოლოდინის ერთ-ერთი მთავარი მოტივაცია კი ხშირად გარდერობის განახლებაა. საგაზაფხულო შოპინგი კიდევ უფრო სასიამოვნოა თუ საქართველოს ბანკის საკრედიტო AmEx ბარათი გაქვთ, რადგან ICR-ის ყველა მაღაზიაში MR ქულების დაგროვებას გაორმაგებული რაოდენობით შეძლებთ. ჩვენ კი აქ არ ვჩერდებით და ვაგრძელებთ მომხმარებლებს ის სერვისები თუ პროდუქტები შევთავაზოთ, რაც მათ ყველაზე მეტად სჭირდებათ“, — აცხადებენ საქართველოს ბანკში
საქართველოს ბანკის შეთავაზებები სრულად შეგიძლიათ იხილოთ ბმულზე.