ვმუშაობთ ხუდონის პროექტის მოდიფიცირებაზე. კერძოდ, რას ვგულისხმობ. მოგეხსენებათ, რომ ჩვენთვის, ყველასთვის იყო საკმაოდ, ასე ვთქვათ მგრძნობიარე საკითხი, ვინაიდან არსებული პროექტის მიხედვით იქ გათვალისწინებული იყო სოფლის დატბორვა, საფლავების, ეკლესიის რაც, რა თქმა უნდა, ძალიან მძიმე იქნებოდა. ამიტომ, ჩემი დავალებით ახლა ვმუშაობთ ახალ პროექტზე, რომ ისე აშენდეს ეს პროექტი თუ განხორციელდება, რომ დატბორვა აღარ იყოს აუცილებელი. შესაძლოა, სიმძლავრემ ოდნავ დაიკლოს, შემცირდეს, მაგრამ ჩვენი ექსპერტები გვეუბნებიან, რომ გამომუშავება თითქმის იგივე შეიძლება იყოს. ამიტომ თუ ეს მოხდება, რა თქმა უნდა, ეს იქნება ძალიან სასიხარულო და აქვე მინდა აღვნიშნო, რომ ჩვენ ასეთი მსხვილი პროექტების განხორციელებას ვგეგმავთ სახელმწიფოს, ანუ მთავრობის თანამონაწილეობით, ჩვენ უნდა ვიყოთ წამყვანი ამ პროექტებში. ეს არის საერთო ეროვნული მნიშვნელობის მსხვილი სახელმწიფო პროექტი.