ფორუმი TBILISI PR DAYS • თბილისის პიარის დღეები
ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის საზოგადოებასთან ურთიერთობების სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტების ორგანიზებით 4-5 ნოემბერს გაიმართება კომუნიკაციის სფეროში საქართველოში პირველი საერთაშორისო ფორუმი თბილისის პიარის დღეები.
4-5 ნოემბერს საზოგადოებასთან ურთიერთობის მსოფლიოს წამყვანი სპეციალისტები პანდემიის პერიოდში პიარისა და მარკეტინგის სფეროს გამოწვევებისა და გადაჭრის გზებზე ისაუბრებენ.
4 ნოემბერს, ფორუმის პირველ დღეს, მსოფლიოს წამყვანი უნივერსიტეტების პროფესორები იტალიიდან, საფრანგეთიდან, სერბეთიდან და ავსტრიიდან მსოფლიოში კომუნიკაციების სფეროს გამოწვევებზე ისაუბრებენ. პირველი დღე სრულად დისტანციურ ფორმატში წარიმართება პლატფორმა ზუმის საშუალებით და მასზე დასწრებას შეძლებთ ბმულზე: https://bit.ly/3TgZLPX
5 ნოემბერს, ფორუმის მეორე დღეს, რეგიონის წამყვანი კომპანიებისა და არასამთავრობო ორგანიზაციების (Gepra, Goodwill, PSP, Loialte, Key Communication, Global Compact Network Georgia, Beeline) წარმომადგენლები იმსჯელებენ, როგორი სტრატეგიები შეიმუშავეს საზოგადოებასთან ურთიერთობის მიმართულებით СOVID-19 კრიზისის დროს, ასევე რა მიდგომები ჩამოყალიბდა კორპორაციული პასუხისმგებლობის კუთხით სხვადასხვა ბიზნესსექტორში.ფორუმის მეორე დღე ჩატარდება ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის ტექნოლოგიის კორპუსის T 102 დარბაზში.
განრიგი:
4 ნოემბერი
მოდერატორი: ნატალია ავლოხაშვილი, ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის საზოგადოებასთან ურთიერთობების სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტი