თუ ხარ ემიგრანტი, გაუგზავნე გზავნილი საკუთარ თავს და მიიღე პრიზები საქართველოს ბანკის მობილბანკში
საქართველოს ბანკი მომხმარებლების წახალისებას განაგრძობს. ამჯერად, ემიგრანტებისთვის მობილბანკში გზავნილების მორიგი კამპანია დაიწყო.
კამპანია განკუთვნილია საქართველოს ბანკის იმ მომხმარებლებისთვის, რომლებიც საზღვარგარეთ ცხოვრობენ. კამპანიის ფარგლებში, თუკი ემიგრანტი საკუთარ თავს გაუგზავნის გზავნილს ან გაანაღდებს თანხას მობილბანკით, ყოველდღიურად 1000₾-ის, ხოლო კამპანიის ბოლოს 10,000₾-ის მოგებას შეძლებს. თითოეული მიღებული 150 ლარი, გათამაშების ერთ ბილეთს ნიშნავს (მაგ., თუ გზავნილით 450 ლარს მიიღებთ, 3 ბილეთს დააგროვებთ).
აქცია 20 ოქტომბრიდან 20 დეკემბრის ჩათვლით გრძელდება. მონაწილეობისთვის აუცილებელია: იყოთ ბანკის მომხმარებელი, გაუგზავნოთ გზავნილი საკუთარ თავს და გაანაღდოთ თანხა საქართველოს ბანკის ინტერნეტ ან მობილბანკში.
კამპანიის შესახებ მეტი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ ბმულს.
ინფორმაციისთვის, აღნიშნული კამპანიის გარდა, საქართველოს ბანკის მობილბანკსა და ინტერნეტბანკში გაორმაგებული გზავნილების კამპანია მიმდინარეობს, რომლის ფარგლებშიც ყოველი 30 000-ე გზავნილის გამნაღდებელს შეუძლია, მიღებული გზავნილი გაიორმაგოს.
ამასთანვე, საქართველოს ბანკის მობილბანკით ან ინტერნეტბანკით გზავნილის მიღებისას შეგიძლიათ, გზავნილი სტანდარტულთან შედარებით, უკეთესი კურსით დააკონვერტიროთ.