ისარგებლეთ SOLO-ს შეთავაზებით და დაიბრუნეთ გადახდილი თანხის 40%
SOLO მომხმარებლებისთვის გამორჩეული გამოცდილების შექმნას განაგრძობს. სწორედ ამიტომ, 24 მაისს, SOLO Mastercard World Elite ბარათის მფლობელებს შესაძლებლობას აძლევს, დაიბრუნონ პარტნიორ ობიექტებში გადახდილი თანხის 40% (მაქსიმუმ 250 ლარი ჯამურად).
შეთავაზება ვრცელდება შემდეგ ბრენდებზე:
ტანსაცმელი: Massimo Dutti, Calvin Klein, Lacoste, Pull & Bear, Bershka, Mango, Stradivarius, Oysho, Levi’s, Gant, Guess, Greyder, Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, Lee & Wrangler, Marks & Spencer, US Polo, Jeans Gallery, Jack & Jones, Mavi, Vero Moda, G-Star Raw, Cortefiel, Pedro del Hierro, Ipekyol, Hackett, Hummel, Pepe Jeans, Lion of Porches, Marc O’Polo, Karl Lagerfeld, Dan John, Dressarium Zugdidi, Dressup Outlet-ის თბილისისა და ბათუმის ფილიალები
ფეხსაცმელი: Atrio, Studio Shoes Gallery, Laboratory Shoes Gallery, Shoes Loft, Corner, Replay, Scarpiera, Factory, Ecco, Geox, Aw-Lab, Bata, ICR Shoes, Corso Italia, Charles & Keith, Aldo
საბავშვო: Dressarium Kids, Kid’s Gallery, Okaidi, Jacadi, Zippy, Bambino, Mayoral, Original Marines
თეთრეული: Intimissimi, Tezenis, Calzedonia, Yamamay, Penti, Women’s Secret, Triumph, Etam, Calvin Klein Underwear, La vien Rose