"ჩემს წინასწარ გლოვას სჯობს, ხელები დავიკაპიწოთ და 30-ში ერთად ვიზეიმოთ გამარჯვება" — სააკაშვილის წერილი
ფოტო: კადრი ვიდეოდან/მიხეილ სააკაშვილი
"ჩემს წინასწარ გლოვას აშკარად სჯობს, ხელები დავიკაპიწოთ და 30-ში ერთად ვიზეიმოთ გამარჯვება",— ნათქვამია ექსპრეზიდენტის, მიხეილ სააკაშვილის ახალ წერილში, რომელიც მისმა ადვოკატმა, ნიკა გვარამიამ წაიკითხა.
"მეგობრებო, მინდა მოგმართოთ ყველას თხოვნით, ახლა არჩევნებია და მთელი ყურადღება უნდა დაეთმოს ამას. ახლა ნიჰილიზმის დათესვა არჩევნების მეორე ტურებთან დაკავშირებით, მათ შორის, ჩემზე ზრუნვის მოტივაციით, საქართველოს მტრის პირდაპირი ინტერესია. ქვეყანა ჩვენ უნდა შევცვალოთ ბევრი მეთოდით და მათ შორის, რა თქმა უნდა, უმთავრესია არჩევნებზე გამარჯვების გამოგლეჯა. მე ჩემის მხრივ ყველაფერს ვიზამ, რომ შიმშილობის გაგრძელების პირობებშიც კი, ცოცხალმა მივაღწიო 30 ოქტომბრამდე და ჩემს წინასწარ გლოვას აშკარად სჯობს, ხელები დავიკაპიწოთ და 30-ში ერთად ვიზეიმოთ გამარჯვება", — ნათქვამია წერილში.
ამასთან, ნიკა გვარამიამ აღნიშნა, რომ სააკაშვილის ჯანმრთელობის მდგომარეობა სტაბილურია და კომუნიკაციის დროს ცვლილებები არ შეუნიშნავს.