სააკაშვილს ეხმარებით ხელისუფლებაში დაბრუნებაში, რომ მერე ყველა დაგვიჭიროს და ძვლებში დაგვამტვრიოს — ელისაშვილი "ოცნებას"
მოქალაქეების ლიდერი, ალეკო ელისაშვილი აცხადებს, რომ ქართული ოცნება ექსპრეზიდენტ მიხეილ სააკაშვილს ძალაუბრების დაბრუნებაში ეხმარება.
"ზუსტად 2 დღის წინ ამ დარბაზში ჩვენ მოგიწოდეთ ქართულ ოცნებას, რომ არ მოგვეხსნა იმუნიტეტი ნიკა მელიასთვის. ჩვენ ვამბობდით, რომ პარლამენტი უნდა დამდგარიყო თავის სიმაღლეზე, არ ყოფილიყო პროკურატურის გაგრძელება, რათა პროცესები არ შესულიყო ჩიხში. დღეს პროცესები არის ჩიხში, ვხედავთ რა ხდება ქუჩაში. ქვეყანა პრინციპში არის სამოქალაქო დაპირისპირების ზღვარზე. [...] ყველაფერი გააკეთეთ თქვენც და ყველაფერი გააკეთა ნაციონალურმა მოძრაობამაც, სააკაშვილმა, რომ ასეთი ესკალაცია მომხდარიყო. [...] სააკაშვილს ეხმარებით ხელისუფლებაში დაბრუნებაში, რომ მერე ყველა ერთად დაგვიჭიროს და ძვლებში დაგვამტვრიოს", — განაცხადა ელისაშვილმა.