შაქარაშვილის საქმეზე ავთანდილ ბილანიშვილი, იგივე "კაწრო" გამოკითხვაზე დაიბარეს
ფოტო: ავთანდილ ბილანიშვილი / Facebook
გიორგი შაქარაშვილის საქმეზე გამოკითხვაზე, ავთანდილ ბილანიშვილი, იგივე "კაწრო" დაიბარეს.
როგორც შინაგან საქმეთა სამინისტროში On.ge-ს უთხრეს, დაბარების მიზეზი ბოლო დღეების განმავლობაში მედიაში გავრცელებული ინფორმაცია გახდა. მათივე თქმით, გამოკითხვა უკვე მიმდინარეობს.
ბოლო რამდენიმე დღეა მედიაში ვრცელდება ინფორმაცია, რომ შაქარაშვილის საქმეში ავთანდილ ბილანიშვილია ჩართული, რომელსაც დაპირისპირებაში მონაწილეებმა დახმარებისთვის მიმართეს.
გიორგი შაქარაშვილის საქმეზე ტელეკომპანია ფორმულამ და მთავარმა არხმა ახალი ვიდეოკადრები გაავრცელეს, რომელშიც აქამდე უცნობი თეთრი მიკროავტობუსი და თეთრპერანგიანი პირი ფიქსირდება.
მთავარი არხმა გაავრცელა ვიდეოკადრები, რომლის მოქმედებები დიდუბის მეტროსთან ვითარდებოდა.
ვიდეოკადრებში ჩანს, რომ მას შემდეგ, რაც ამირხანაშვილი მანქანიდან ბენზინგასამართ სადგურზე ჩამოსვეს, ის რამდენიმე მეტრს გადის, გზის გადაკვეთას ცდილობს, თუმცა უკან ბრუნდება და სიბნელეში ჩერდება.
მალევე ბენზინგასამართ სადგურთან ჩერდება თეთრი ფერის მიკროავტობუსი, რომელსაც ფანჯრები არ აქვს. იქიდან გადმოდის თეთრპერანგიანი პირი, რომელიც ამირხანაშვილისკენ მიდის. მთავარი არხის ინფორმაციით, სწორედ ეს თეთრპერანგიანი პირი შეიძლება იყოს ან ავთანდილ ბილანიშვილი ან მისი მეგობარი, რომელიც მას ვიზუალურად ჰგავს.