კვენტინ ტარანტინოს სურს ახალ ფილმში ალ პაჩინო ათამაშოს
რამდენიმე დღის წინ ცნობილი გახდა, რომ კვენტინ ტარანტინომ თავის ახალ ფილმში ოსკარის მფლობელი მსახიობი ლეონარდო დიკაპრიო დაამტკიცა.
თუმცა როგორც ჩანს ტარანტინო მხოლოდ ლეონარდოზე გაჩერებას არ აპირებს და როლი ალ პაჩინოსაც შესთავაზა.
ფილმის დაანონსების შემდეგ, მუდმივად ვრცელდება ინფორმაცია, რომ კვენტინ ტარანტინოს ახალ ფილმში მთავარ როლებს ჯენიფერ ლოურენსი და ბრედ პიტი შეასრულებენ, ამბობენ იმასაც, რომ რეჟისორს ამავე ფილმში სამუელ ელ ჯექსონმის ხილვაც სურს.
გარდა ამისა, ტარანტინომ ერთ-ერთ ინტერვიუში თავად თქვა, რომ უნდა ერთ-ერთი პერსონაჟის, შერონ ტეიტის როლი მარგო რობიმ შეასრულოს.
როგორც ამბობდნენ, რეჟისორმა მოლაპარაკებები ბრედ პიტთან, ტომ კრუზთან და ლეონარდო დიკაპრიოსთან ერთდროულად დაიწყო.
საინტერესოა დიკაპრიოს თანხმობის შემდეგ ვიხილავთი თუ არა ზემოთ ჩამოთვლილ მსახიობებს კვენტინ ტარანტინოს ახალ ფილმში.
ფილმთან დაკავშირებით ბევრი დეტალი ჯერ გახმაურებული არ არის, თუმცა წინასწარი ინფორმაციით ის მენსონის კრიმინალური ოჯახის შესახებ იქნება და სიუჟტი 1969 წელს განვითარდება. ეს სწორედ ის წელია, როდესაც "მენსონის ოჯახის" ლიდერმა ჩარლზ მენსონმა თავის მიმდევრებს უბრძანა, რომ ლოს-ანჟელესის გარეუბანში მდებარე სახლისთვის შეეტიათ.
მენსონის დავალებით სასტიკად მოკლედ სახლის მცხოვრებლები, მათ შორის იყო მსახიობი შერონ ტეიტი, რეჟისორ რომან პოლანსკის ორსული ცოლი.
ფილმს Sony გადაიღებს, გამოსვლის თარიღად კი 2019 წლის 9 აგვისტო სახელდება. ზუსტად 50 წლის შემდეგ, რაც მენსონის ოჯახმა სასტიკად აწამა და მოკლა შერონ ტეიტი და მისი სტუმრები.