1 ივნისს სითი მოლში საბავშვო ღონისძიებები და განსაკუთრებული შეთავაზებები დაგხვდებათ
სითი მოლში ბავშვთა დაცვის დღე საზეიმოდ აღინიშნება. სითი მოლი საბურთალოზე და სითი მოლ გლდანში ექსკლუზიური შეთავაზებები, 60%მდე ფასდაკლებები და სადღესასწაულო ღონისძიებები გელოდებათ.
31 მაისსა და 1 ივნისს ახალი თიბისი ბარათით, ახალი კონცეპტ ბარათებით ან/და ერთგული საკრედიტო ბარათით გადახდისას, შერჩეულ ობიექტებში, დაიბრუნებთ გადახდილი თანხის 40%, მაქსიმუმ 150 ლარს მომენტალურად. დეტალური ინფორმაციისთვის ეწვიეთ ლინკს.
ასევე, ბავშვთა დაცვის დღესთან დაკავშირებით, მხოლოდ სითი მოლში, თიბისი კონცეპტის Mastercard სადებეტო ბარათით გადახდისას დაიბრუნებთ 40% ულიმიტოდ, შერჩეულ კვების ობიექტებსა და Magic City-ში.
გარდა ამისა, Magic City, თიბისი კონცეპტის Mastercard სადებეტო ბარათით 40%-იან ქეშბექთან ერთად, თავგადასავლების მოყვარულებს განსაკუთრებულ შეთავაზებას გთავაზობთ. მხოლოდ 1 ივნისს მეჯიქ სითის ბარათზე დარიცხული ნებისმიერი ოდენობის თანხა გაორმაგდება.
1 ივნისს, 15:00-დან 19:00 საათამდე სითი მოლი და "თამაშობანა“ პატარა სტუმრებს გიმასპინძლებთ და ჯადოსნურ განწყობას შეგიქმნით. თქვენ დაგხვდებათ სამაგიდო თამაშები, შემეცნებითი ვორქშოპები, სხვადასხვა გასართობი აქტივობები, საყვარელი ზღაპრის გმირები და უამრავი სიურპრიზი.
ეწვიეთ ბავშვთა დაცვის დღეს სითი მოლს, ისარგებლეთ ექსკლუზიური შეთავაზებებით და აქციეთ ეს დღე დაუვიწყარ მოგონებად.