ფრეკენ ჟულის პრემიერა თეატრი სახელოსნო 42-ში — სეზონის გენერალური სპონსორია SOLO
15 თებერვლიდან თეატრი სახელოსნო 42 ახალი სპექტაკლით, ფრეკენ ჟულით წარდგება მაყურებლის წინაშე. სეზონის გენერალური სპონსორია SOLO.
SOLO აგრძელებს მომხმარებლებისთვის კულტურისა და ხელოვნების მიმართულებით შესაძლებლობების შექმნას. სწორედ ამიტომ, SOLO ბარათის მფლობელები თეატრი სახელოსნო 42-ის ახალი სპექტაკლის პრემიერაზე ბილეთების წინასწარ შეძენას შეძლებენ. პრისეილი 31 იანვარს დაიწყო და 2 თებერვალს დასრულდება. ბილეთების შეძენა შესაძლებელია ვებგვერდებზე biletebi.ge და tkt.ge.
მაყურებელს შესაძლებლობა ექნება, იხილოს ავგუსტ სტრინდბერგის პიესის ფრეკენ ჟულის ლევან წულაძისეული ვერსია. პიესა დათო გაბუნიას მიერ ითარგმნა, სპექტაკლში კი მონაწილეობენ ანა ვასაძე, პაატა პაპუაშვილი და ანუკა გრიგოლია.
შეგახსენებთ, რომ SOLO Visa ბარათით ბილეთების შეძენისას სეზონის მანძილზე 20%-იანი ფასდაკლება მოქმედებს.
თეატრი სახელოსნო 42 ახალი დამოუკიდებელი თეატრალური სივრცეა და წერეთლის 114-ში, Factory Tbilisi-ის ტერიტორიაზე მდებარეობს.