ფილმ "ვონკას" ახალი პოსტერები გავრცელდა — ნახეთ ფოტოები
Warner Bros-ის ახალ ფილმში Wonka ლეგენდარული ვილი ვონკა ბრუნდება! ცნობილი ნაწარმოების, ჩარლი და შოკოლადის ქარხანა მორიგ ადაპტაციაში მთავარ როლს ტიმოთი შალამე შეასრულებს.
ეს ეკრანიზაცია პერსონაჟის ახალგაზრდობაზე მოგვითხრობს იმ დრომდე, სანამ ის ცნობილ შოკოლადის ქარხანას გახსნიდა. Warner Bros-მა ფილმის პოსტერები გაავრცელა.
ახალი ფილმი მიუზიკლი იქნება, შესაბამისად, ფილმში ტიმოთი შალამეს სიმღერისა და ცეკვის ნიჭით ტკბობის შესაძლებლობაც მოგვეცემა. ფილმის რეჟისორი პოლ კინგია. ფილმში ახალგაზრდა და უფულო ვილი ვონკა მსოფლიოს შემოვლას, სხვებისთვის საკუთარი შოკოლადის რეცეპტის გაცნობასა და მსოფლიოში საუკეთესო შოკოლადის ქარხნის შექმნას გეგმავს.
Wonka-ში ტომოთისთან ერთად ისეთ ცნობილ მსახიობებს შევხვდებით, როგორებიც არიან: სალი ჰოუკინსი, ოლივია კოლმანი, ჰიუ გრანტი და სხვები. ფილმის პრემიერა 15 დეკემბერს შედგება.
ნახეთ ფოტოები: