ტერაბანკის მარტივი ონლაინგანვადება და აქცია vendoo.ge-ზე დაიწყო
ონლაინშოპინგის მოყვარულებისთვის ტერაბანკმა და vendoo.ge-მ ერთობლივი აქცია დაიწყეს. აქციის ფარგლებში, ნებისმიერი მომხმარებელი, რომელიც სასურველ ნივთს vendoo.ge-ზე ტერაბანკის სწრაფი და მარტივი ონლაინგანვადებით შეიძენს, 20%-იანი, მაქსიმუმ 100-ლარიანი ფასდაკლებით ისარგებლებს.
ტერაბანკის ონლაინგანვადებით 8 კილოგრამამდე შეძენილ ნივთს მომხმარებელი მთელი ქვეყნის მასშტაბით უფასოდ მიიღებს. შეთავაზება ერთი თვის განმავლობაში გაგრძელდება.
პანდემიის პირობებში ონლაინშოპინგი ერთ-ერთი ყველაზე მზარდი და პოპულარული ტრენდია. ამავდროულად, ტერაბანკი ელექტრონული ვაჭრობის სფეროს განვითარებას განსაკუთრებით უჭერს მხარს.
"გადავწყვიტეთ, აქციის ფარგლებში მომხმარებლებს მოსახერხებელი და უსაფრთხო ონლაინშოპინგისთვის დამატებითი სტიმული მივცეთ. მოხარულები ვართ, რომ vendoo.ge-სთან ჩვენი პირველი თანამშრომლობა საინტერესო ინიციატივით იწყება. იმედი გვაქვს, იგი სამომავლოდაც გაგრძელდება", — აცხადებენ ტერაბანკში.
ტერაბანკისა და vendoo.ge-ს ერთობლივი აქციის პირობები თითქმის მთელ ასორტიმენტზე, დაახლოებით 40 ათასამდე პროდუქტზე ვრცელდება. სრულად მათი სიის ნახვა ამ ბმულზეა შესაძლებელი.