საახალწლო აქცია ბილაინისგან - ულიმიტო, უსწრაფესი ინტერნეტი თვეში მხოლოდ 15 ლარად
კომუნიკაციებისა და ტექნოლოგიების კომპანია ბილაინი მომხმარებელს საახალწლოდ, ყველაზე მოთხოვნად მომსახურებას, ულიმიტო ინტერნეტს სთავაზობს.
16 - 24 დეკემბრის ჩათვლით ბილაინის მომხმარებლებს, შესაძლებლობა ექნება, მხოლოდ 15 ლარად გაიააქტიუროს ულიმიტო, უსწრაფესი ინტერნეტი.
მომსახურების ჩართვა შესაძლებელია როგორც ბილაინის მობილური აპლიკაციის My Beeline Georgia-ს (iOS / Android) ასევე, ვებგვერდის Beeline.ge და VEON აპლიკაციის საშუალებით.
მომსახურება ავტომატურად არ გრძელდება და მისი მოქმედების ვადაა 30 დღე.
”ჩვენ დღეს ახალი ტექნოლოგიების ერაში ვცხოვრობთ, სადაც ძალიან მნიშვნელოვანია ინფორმაციის გაცვლის სწრაფი, მარტივი და ხელმისაწვდომი საშუალებების არსებობა. აქედან გამომდინარე, მობილური ინტერნეტი ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი მომსახურებაა მსოფლიოში და მათ შორის საქართველოშიც, სწორედ ამიტომ, ჩვენ აბონენტებს ვაძლევთ საშუალებას წინასაახალწლოდ, ისარგებლონ ულიმიტო, მობილური ინტერნეტით ხელმისააწვდომ ფასად, მხოლოდ 15 ლარად” - აცხადებეს კომპანიის კომერციული დირექტორი ლაშა ტაბიძე.