PLUS დაბადების დღეზე მომხმარებლებმა 170 000- ჯერ გადაიხადეს
საქართველოს ბანკის ლოიალურობის პროგრამა PLUS-ით უკვე 900 000-მდე ადამიანი სარგებლობს. პროგრამა გამორჩეული და უნიკალურია, რადგან ერთი მხრივ, ის მომხმარებლების წახალისებას ისახავს მიზნად, მეორე მხრივ კი — მცირე და საშუალო ბიზნესს ეხმარება განვითარებაში, ზრდის ცნობადობას და შესაძლებლობას აძლევს, შეიძინოს ლოიალური მომხმარებლები.
PLUS ერთდროულად ქმნის ღირებულებას მომხმარებლისთვის, ბიზნესისა და ქვეყნის ეკონომიკისთვის.
რა არის PLUS ლოიალურობის პროგრამა
PLUS საქართველოს ბანკის ლოიალურობის პროგრამაა, რომელიც მომხმარებლებს თანხის ხარჯვის პარალელურად, PLUS ქულების დააგროვებისა და ბანკის 1,000-ზე მეტ პარტნიორ ობიექტში დამატებითი ბენეფიტების მიღების შესაძლებლობას აძლევს, მათ შორის: მეტი PLUS ქულის დაგროვების, სპეციალური ფასდაკლებისა და ქეშბექის შეთავაზებებს.
როგორ მუშაობს PLUS
ლოიალურობის პროგრამაში ჩართულია ყველა, ვისაც საქართველოს ბანკის ბარათი აქვს. თუ მომხმარებელი საქართველოს ბანკის პოსტერმინალზე, საქართველოს ბანკის ბარათით გადაიხდის, ყოველი გადახდისას PLUS ქულები დაერიცხება. PLUS ქულები გროვდება თითქმის ყველა ტიპის გადახდაზე. თუმცა, PLUS ბარათით გადახდისას მომხმარებელი ყოველთვის კიდევ უფრო მეტ PLUS ქულას აგროვებს, ვიდრე ნებისმიერი სხვა ბარათით გადახდისას.
PLUS შეთავაზებები
PLUS ლოიალურობის პროგრამის ფარგლებში, ბანკი წლის განმავლობაში მომხმარებლებს სხვადასხვა წამახალისებელ შეთავაზებას უმზადებს. PLUS ცდილობს წლის ნებისმიერ მონაკვეთში, საჭირო პროდუქტებსა თუ სერვისებზე რელევანტური შეთავაზებები დაახვედროს მომხმარებლებს.
მათ შორის აღსანიშნავია:
- ახალი წლის შეთავაზებები;
- გაზაფხულის დღესასწაულების შეთავაზები;
- სააღდგომო შეთავაზებები;
- PLUS დაბადების დღის მოსამზადებელი შეთავაზებები;
- PLUS დაბადების დღის წლის საუკეთესო შეთავაზება;
- საზაფხულო & დასვენების შეთავაზებები;
- Back to school შეთავაზებები;
- Black Friday შეთავაზებები;
- ყოველთვიური გასააქტიურებელი შეთავაზებები და სხვ.
ასევე, PLUS მომხმარებლებს ყოველდღიური მომსახურების კატეგორიის ობიექტებშიც, როგორებიცაა ბენზინგასამართი სადგურები, ფარმაცია, მარკეტები, კვება, გამოძახების სერვისები და ა.შ. მუდმივად განახლებად შეთავაზებებს ახვედრებს.
PLUS დაბადების დღე
5 ივლისი PLUS-ის დაბადების დღეა. წლიდან-წლამდე ეს დღე შოპინგის ნამდვილ დღესასწაულად გადაიქცა. 5 ივლისს, როგორც მომხმარებლები, ისე ბიზნესის წარმომადგენლები, მთელი წლის განმავლობაში ელოდებიან. ის ბიზნესებისთვის განსაკუთრებული შესაძლებლობაა, რადგან 2024-2025 წლებში პარტნიორ ობიექტებში გადახდების მიმართულებით 63%-იანი ზრდა იყო. PLUS დაბადების დღეზე მომხმარებლებმა 170 000-ჯერ გადაიხადეს თანხა, მიიღეს განსაკუთრებული შეთავაზებები და სასურველი პროდუქტი თუ ნივთი 50%-იანი ფასდაკლებით შეიძინეს.
იმისთვის რომ მომხმარებლები PLUS-ის დაბადების დღეს მომზადებულები შეხვდნენ, საქართველოს ბანკი მომხმარებლებს მთელი წლის განმავლობაში არაერთ საინტერესო შეთავაზებას უმზადებს.
არ გამოგრჩეთ, თვალი ადევნეთ შეთავაზებებს მობილბანკის შეთავაზებების სივრცეში და offers.bog.ge-ზე მით უმეტეს, რომ შავი პარასკევი არც ისე შორსაა.