ამ საპროტესტო აქციაზე სოლიდარობის გამოსახატად წავედი, ნამდვილად ძალიან მრავალფეროვანი აქცია იყო. ბევრი სხვადასხვანაირი ადამიანი გამოვიდა ქუჩაში და უჭერდნენ ამ ახალგაზრდას მხარს. ეს ადამიანი ნამდვილად იმსახურებს მხარდაჭერას. უცნაური იარლიყი აქვს მიკრული, რაც სამართლიანი არაა. ახალგაზრდა, პროგრესული ადამიანები, ასაკოვანი ხალხი, ძალიან მრავალფეროვანი აქცია იყო, მხოლოდ და მხოლოდ ერთი ჯგუფი, ერთი თემი არ იყო წარმოდგენილი. საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენლები, ქართველები, ახალგაზრდები, ასაკოვანი ხალხი, ეს ნამდვილად აშინებს ქართულ ოცნებას.
განაცხადა ევროპარლამენტარმა ფორმულასთან ინტერვიუში. კრამონი გუშინ იმყოფებოდა ლაზარე გრიგორიადისის მხარდამჭერ აქციაზე, რომელსაც 31 მარტს პატიმრობა შეეფარდა. რუსული კანონის საწინააღმდეგო აქციის მონაწილე, ლაზარე გრიგორიადისი პოლიციამ 29 მარტს დააკავა. [ფორმულას სინქრონული თარგმანი]