იმხელა პასუხისმგებლობა მაქვს აღებული ამ ქალაქისა და ხალხის წინაშე, მერწმუნე, კახა კალაძე თავის გუნდთან ერთად არ მიიღებს ისეთ გადაწყვეტილებას, რომელიც საფრთხისშემცველი იყოს, თუნდაც მინიმალურად, ერთი პროცენტითაც პრობლემები შეუქმნას მოსახლეობას.
რომელი პროექტი ყოფილა დედაქალაქის მერიას განეხორციელებინოს, რომელიც საფრთხისშემცველია საზოგადოებისთვის ან მოსახლეობისთვის, ერთი პროექტი მითხარი.
ასე უპასუხა მერმა ანტიკორუფციული მოძრაობის წევრს. მოძრაობა ავლაბარში დაგეგმილ 18-სართულიანი სავაჭრო სახლის მშენებლობას აპროტესტებენ. მათი თქმით, ეს საფრთხისშემცველია, როგორც მეტროსადგურისთვის, ასევე, ადგილობრივებისთვის.
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს3940 ნახვა
2. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1675 ნახვა
4. თენგიზ შარმანაშვილი: შემოჭრა ჩრდილოეთიდან [რუსეთიდან] მოხდა იმის გამო, რომ როკის გვირაბთან სამხედროებს თავისი ამოცანა არ შეასრულებინეს1329 ნახვა