შეთავაზებები საბავშვო მაღაზიებსა და ობიექტებში საქართველოს ბანკის PLUS და AmEx ბარათების მფლობელებისთვის
საქართველოს ბანკი მომხმარებლებისთვის მრავალფეროვანი შეთავაზებების შექმნას განაგრძობს. ამჯერად, PLUS და საკრედიტო AmEx ბარათის მფლობელებს შეეძლებათ, საბავშვო მაღაზიებსა და გასართობ სივრცეებში უფრო მეტი PLUS და MR ქულა დააგროვონ.
PLUS ბარათის მფლობელები 10-ჯერ მეტ PLUS ქულას აკრეფენ შემდეგ ობიექტებში:
- Zootopia — კონტაქტური ზოოპარკი, თბილისსა და ბათუმში. შეთავაზება მოქმედებს 1 აგვისტოდან 30 სექტემბრის ჩათვლით;
- Kiwos Toys — სათამაშოების მაღაზია მრავალფეროვანი ასორტიმენტით. შეთავაზება მოქმედებს 30 სექტემბრამდე როგორც ფიზიკური,ისე ციფრული ბარათით გადახდისას;
- Magic City — მულტიფუნქციური ცენტრი 50-ზე მეტი ატრაქციონით, ვიდეო და სიმულაციური თამაშებითა და ინტერაქციული გასართობი ზონით. შეთავაზება 30 სექტემბრამდე მოქმედებს;
- Pupazzo Toy — ეკომეგობრული, პრემიუმ სათამაშოების მაღაზია. PLUS ქულების შეთავაზება 30 სექტემბრამდე მოქმედებს;
- Bicocca Baby Boutique — საბავშვო ტანსაცმლისა და აქსესუარების ელეგანტურ კოლექციებს აერთიანებს. შეთავაზება 30 სექტემბრამდე მოქმედებს;
- Carter’s — ამერიკული ბრენდი, სპეციალიზირებული ბავშვთა ტანსაცმელსა და აქსესუარებზე. შეთავაზება აქტიურია 31 აგვისტოს ჩათვლით;
- Sokko — საბავშვო ტანსაცმლისა და აქსესუარების ქართული ბრენდი. შეთავაზება 30 სექტემბრამდე მოქმედებს;
- LitKid — საბავშვო ლიტერატურის ციფრული პლატფორმა. შეთავაზება 30 სექტემბრამდეა აქტიური;
- Orgservice — სასკოლო, საბავშვო და სამხატვრო ნივთების ფართო ასორტიმენტს აერთიანებს. შეთავაზება 31 აგვისტოს ჩათვლით იმოქმედებს;
- Mima Kids — ესპანური პრემიუმ ბრენდი, რომელიც ელეგანტურ დიზაინსა და ინოვაციური ფუნქციონალის სინთეზია. მაღაზიაში PLUS ქულების შეთავაზება 30 სექტემბრამდე მოქმედებს.
გარდა ამისა, kubiki.ge-ში LEGO-ს ექსკლუზიურ კოლექციაზე 23-ჯერ მეტი PLUS ქულის დაგროვებაა შესაძლებელი.
ნახეთ PLUS ბარათის საბავშვო შეთავაზებების დეტალები საქართველოს ბანკის ვებგვერდზე.
AmEx-ის საკრედიტო ბარათის მფლობელები კი 5-ჯერ მეტ MR ქულას დააგროვებენ შემდეგ ობიექტებში:
- Zootopia;
- Kiwos Toys;
- Magic City;
- Pupazzo Toy;
- Bicocca Baby Boutique;
- Babystep;
- Carter’s;
- Mima Kids;
- Sokko;
- Orgservice;
აღნიშნულ ობიექტებში შეთავაზებები AmEx ბარათის მფლობელებისთვის 30 სექტემბრამდე მოქმედებს. გაეცანით შეთავაზებების დეტალებს საქართველოს ბანკის ვებგვერდზე.
მოემზადეთ სასკოლო სეზონისთვის, შეუკვეთეთ PLUS ბარათი ონლაინ — პლასტიკურ ბარათს ფილიალში მიიღებთ, ხოლო ციფრული ბარათის აქტივაციას მობილბანკში რამდენიმე წამში შეძლებთ. AmEx ბარათის შეკვეთაც, შესაძლებელია, როგორც ონლაინ, ისე ფილიალიდან.